بازی بوک مجموعه‌ای هدفمند در راستای رشد و توسعه فرزندان شما است. مجموعه‌ای که قصد دارد با ارائه با کیفیت‌ترین خدمات، محصولات، مشاوره و محتوا به شما والدین دغدغه‌مند کمک ‌کند تا آینده ای روشن برای کودکانتان ترسیم کنید و با خیالی آسوده شادی، امنیت، رشد، موفقیت و ثروت آفرینی آنان را نظاره‌گر باشید.

ما در بازی بوک فعالیتمان را در سال 1400 آغاز کرده‌ایم و بر این اعتقادیم که خصوصیات اخلاقی، رفتاری و شخصیت هر انسان ضامن موفقیتش در دنیای امروزی است و نحوه شکل گیری تمام این موارد ریشه در کودکی فرد دارد.

به همین منظور در سایت خود شرایطی فراهم آوردیم تا شما بتوانید باخیالی آسوده به استعداد سنجی کودکانتان بپردازید و با مشاهده نقشه راه‌های موفقیت، راه رشد و شکوفایی و ثروت‌آفرینی در کودکانتان را متناسب با خصوصیات آنان انتخاب کنید.

ما همچنین در بازی بوک تلاش می کنیم درباره مسائلی صحبت کنیم که دغدغه والدین از بدو تولد تا دوران کودکی و دوران نوجوانی است. مسائلی چون وضعیت استاندارد رشد کودک، شناخت هوش های کودک، پرورش هوش، مهارت های ثروت آفرینی، هوش مالی کودک و… .

 اما ما تنها به آگاهی بخشی بسنده نکرده‌ایم بلکه  تلاش کرده ایم در این مسیر با معرفی با کیفیت‌ترین محصولات، کتاب و مشاوره در تمام ابعاد تربیتی، سلامت جسمی و روحی، توسعه خلاقیت، هوش مالی و …همراهانی امین در مسیر پیشرفت کودکانتان باشیم و راه را برای شما روشن و هموار سازیم.