معرفی کارآفرین نوجوان

Brittany Canty مدیر شرکت Comfort Eats

بریتنی کانتی اخیراً دنیای فناوری را ترک کرد تا اشتیاق خود به تنقلات و سفر را ترکیب کرده و Comfort Eats را با بهترین دوستش راه اندازی کند. در زندگی قبلی‌اش او یک توسعه‌دهنده بود که تبدیل به مدیر محصول شد، حتی در این مسیر حق امتیازی برای خود به دست آورد. در حال حاضر او به سراسر جهان سفر می کند و تمام شگفتی هایی را که این دنیا ارائه می دهد می چشد و امیدوار است که برای هر فردی که دور از خانه خود است آسایش را در محیط های جدید خود به ارمغان بیاورد.

 

ایده Comfort Eats از کجا آمد؟

ایده Comfort Eats از آخرین سفر من به نیوزلند بود، جایی که بهترین دوست و شریکم ، رینا (Reina) را ملاقات کردم. او چند سال پیش به همراه همسرش از شیکاگو، به نیوزیلند نقل مکان کرد. هر بار که به ملاقات او می رفتم چمدانم را پر از سوغاتی و تنقلاتی که او در نیوزلند نداشت می کردم. یک بار در پرواز طولانی بازگشت، متوجه شدم که فرصتی وجود دارد که افرادی که تنقلات و سوغاتی های شهر خود را که از آن دور هستند، بتوانند دوباره بچشند و بعد به یاد دردسری افتادم که وقتی داشتم سعی می کردم سرویسی پیدا کنم که آن خوراکی ها را برای تولد دوستم بفرستم و همه ترکیب کلمات را در گوگل امتحان کردم و به یک سایت برخورد کردم که فقط 1 جعبه از پیش تعیین شده داشت، بنابراین متوجه شدم که باید این کار را من انجام دهم.

 

روز معمولی شما چگونه به نظر می رسد و چگونه آن را سازنده می کنید؟

هیچ روز معمولی وجود ندارد و من این موضوع را دوست دارم! یک روز می‌تواند شامل هر چیزی باشد، بسته‌بندی سفارش‌ها یا افزودن اقلام جدید به فروشگاه باشد که هر 7 تا 10 روز یک بار انجام می دهیم یا نگاه کردن به داده‌های فروش یا بررسی محصولاتی که مشتریان درخواست می‌کنند یا از چه مکان‌هایی می‌آیند و یا تبلیغات ما چگونه انجام می‌شود، و غیره. و سپس تلاش می‌کنیم تا بفهمیم چه چیزی باید اصلاح شود و چگونه آگاهی بیشتری از برندمان کسب کنیم.

 

چگونه ایده ها را زنده می کنید؟

من با شریک فوق العاده ام کار می کنم. ما در گذشته با هم کار کرده‌ایم، بنابراین خیلی خوب با هم کار می‌کنیم، به علاوه او یک نابغه طراحی است! او می تواند آنچه در سر من است را بگیرد و از نظر بصری آن را به واقعیت تبدیل کند.

 

یکی از روندهایی که شما را هیجان زده می کند چیست؟

من دوست دارم مردم از نظر فرهنگی بیشتر آگاه شوند، ما آن را با Comfort Eats نیز می بینیم. ما در ابتدا فکر می کردیم که فقط مهاجران آمریکایی به محصولات ما علاقه مند هستند، اما شاهد بودیم که فرهنگ های دیگر واقعاً برای اولین بار علاقه مند به امتحان تنقلات آمریکایی هستند و من آن را دوست دارم! نمی‌توانم صبر کنم تا به میان‌وعده‌های جهانی بپردازیم، فکر می‌کنم این یک راه عالی برای مردم برای یادگیری فرهنگ‌های دیگر است و غذا راهی عالی برای ایجاد این ارتباط است.

 

یکی از عادت های شما چیست که باعث می شود به عنوان یک کارآفرین بازدهی بیشتری داشته باشید؟

درگذشته من به عنوان یک مدیر محصول تجربه زیادی در مدیریت پروژه ها و محصولات پیچیده با تیم های بزرگی از افراد کسب کرده ام. بنابراین مدیریت خودم فقط کمی ساده تر است. سعی می کنم روزی 1 گل داشته باشم. خواه پاسخ دادن به مصاحبه باشد یا ضبط یک تست طعم. اطمینان از اینکه روزی یک کار مثمرثمر را انجام می‌دهم، به من این آزادی را می‌دهد که روز را همانطور که می‌آید سپری کنم و به خودم سخت نگیرم ، در حالی که هنوز مطمئن می‌شوم که در اهدافم پیشرفت می‌کنم.

 

چه توصیه ای به افراد جوان تر از خود می کنید؟

به ندای قلب خود اعتماد کنید! من به افراد کوچکتر از خودم می گویم که شما هدیه ای دارید که مختص خودتان است، به آن اعتماد کنید، گوش دهید و دنبالش کنید. هرگز شما را گمراه نمی کند.

 

به عنوان یک کارآفرین، تنها کاری که بارها و بارها انجام می دهید و به دیگران توصیه می کنید انجام دهند چیست؟

خود مراقبتی! خودمراقبتی در حال حاضر جریان اصلی است، اما متأسفانه، بیشتر مردم فکر می کنند حمام های حبابی و شمع و… اصل وسواس است در حالی که بنظرم مراقبت از خود کاملا شخصی تر است. برای من، خوردن یک تکه کیک در پایان یک روز پر استرس، کاملاً مراقبت از خود است. بطوری که که در پوستم شاد باشم، من همچنین تلفنم را خاموش می کنم، 3 ساعت را صرف خواندن یک رمان عاشقانه می کنم و به عنوان نوعی مراقبت از خود فیلم تماشا می کنم.

 

یک استراتژی که به شما در رشد کسب و کارتان کمک کرده است چیست؟

گوش دادن به مشتریان. با گوش دادن به مشتریان خود، عمیق تر متوجه می شویم که آنها از ما چه می خواهند و چگونه از محصولات ما استفاده می کنند. ما اطمینان می دهیم که مشکل آنها را حل می کنیم.

 

شکستی که به عنوان یک کارآفرین داشتید چیست و چگونه بر آن غلبه کردید؟

در همان روزهای اولیه، من کسب و کارم را با کمک یک دفتر مشاوره مجازی که هرگز آنجا نرفته بودم ثبت کردم. وقتی تمام کارهای اداری انجام شد، من آن را به شهر ارسال کرده بودم و هزینه ام را پرداخت کردم، 3-4 هفته بعد برای ثبت نام در آن دفتر مجازی رفتم، متوجه شدم که آنها واقعا وجود ندارند! چندین بار تماس گرفتم، رفتم و نتوانستم وارد شوم. مجبور شدم آدرس کسب‌وکارم را تغییر دهم، هزینه دیگری بپردازم و 3-4 هفته دیگر صبر کنم که این موضوع راه‌اندازی رسمی را عقب انداخت، اما قطعاً درس ارزشمندی یاد گرفتم. 

 

یک ایده تجاری که مایلید به خوانندگان ما بدهید چیست؟

اکثر شهرهای بزرگ ایالات متحده دارای سالن های بزرگ همایش هستند و شرکت ها برای هر همایش، زمان و هزینه زیادی برای سفر کارکنان خود به غرفه های انسانی صرف می کنند. من احساس می‌کنم راه کارآمدتری برای تامین نیروی کار وجود دارد. یک شرکت می‌تواند افراد محلی با سطوح مختلف نیازها را تامین کند و آنها را در محل آموزش دهد تا نیازهای مشتریان خود را برآورده کنند، در نتیجه می تواند هزینه‌های زیادی را نیز برای مشتری پس انداز کند.

 

بهترین 100 دلاری که اخیرا خرج کرده اید چیست؟ چی و چرا؟

تمدید سفرم به نیوزلند. خیلی بیشتر از 100 دلار بود، اما می خواستم چند روز بیشتر بمانم تا از یک تجربه بسیار خاص جدا باشم.

 

یک نرم افزار یا وب سرویس چیست که به شما کمک می کند بهره وری داشته باشید؟

ترلو من از آن در روزهای توسعه محصولم بسیار استفاده کردم، و این یک سیستم مدیریت کار سبک وزن است که می تواند به طرق مختلف سفارشی شود. این به من کمک می کند تا تمرکز کنم و در عین حال مطمئن شوم که همه چیزهای تصادفی دیگری را که در یک روز معین در ذهنم شناور می شوند، ضبط می کنم.

 

تنها کتابی که توصیه می کنید جامعه ما باید بخواند چیست و چرا؟

کتاب پایان های ضروری. این کتاب کمی غیر سنتی است زیرا یک کتاب تجاری نیست، اما این کتاب کمک می‌کند بفهمید که بعضی چیزها باید به پایان برسند و حتی گاهی اوقات بسیار خوب است. این کتاب به من کمک کرد تا بفهمم زمان آن فرا رسیده است که شرکت آمریکایی را ترک کنم و به طور تمام وقت Comfort Eats را انجام دهم. همچنین به من یادآوری می‌کند که روی چیزهای خاصی در زندگی‌ام تمرکز کنم، که به انرژی و فضا نیاز دارم تا بتوانم چند کار را واقعاً خوب انجام دهم.

 

نقل قول مورد علاقه شما چیست؟

این عبارت «از شکست نترس. از یک زندگی زندگی نشده بترس». این یک یادآوری عالی است که ما یک زندگی برای زندگی در این زمین داریم، باید از آن نهایت استفاده را ببریم. انتظار هرگز شما را به جایی که می خواهید نمی رساند.

 

نکات کلیدی:

  • خود مراقبتی به طرق مختلف انجام می شود. کاری را انجام دهید که برای شما معتبر است.
  • شما همه چیزهایی را که برای موفقیت نیاز دارید دارید، به خودتان اعتماد کنید.
  • مشتریان هسته اصلی کاری هستند که شما انجام می دهید، به آنها گوش دهید.
62 مقاله

درباره نویسنده
کارشناسی ارشد MBA
مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *