معرفی کارآفرین نوجوان

 Brad Ormsby  بنیانگذار شرکت بازاریابی Colorstone

برد اورمزبی کارآفرینی است که از بازاریابی برای راه اندازی مشاغل مختلف در صنایع مختلف استفاده کرده است. تنها چند مورد از مشاغلی که او در آن فعالیت می کند شامل مشاغل خدمات محلی، وبلاگ ها، فروشگاه های تجارت الکترونیک، یک مرکز سلامتی و یک شرکت بازاریابی مشتری به نام بازاریابی Colorstone است. برد سال‌ها تجربه بازاریابی آنلاین را برای ایجاد کسب‌وکار با روشی متفاوت از باقی رقبا استفاده می‌کند. ابتدا مشتریان هر شغل را مشخص می کند و سپس زیرساخت کسب و کار را برای خدمات رسانی به مشتریان ایجاد می کند. او تجربیات خود را در ساخت و بازاریابی مشاغل خود به کار می گیرد تا به مشتریان کمک کند تا کسب و کار خود را در صنایع و حرفه های مختلف بسازند.

برد ادعا نمی کند که یک مربی بازاریابی یا تجارت است، بلکه یک مرد معمولی است که با تلاش و پشتکار عمل می کند. او متاهل است و همسرش اریکا اورمزبی نیز یک کارآفرین و صاحب شرکت Lighthouse Global inc است. یک شرکت انتشارات و روابط عمومی نسل بعدی. آنها با هم قدرتمندانه اطلاعات را منتشر می کنند تا به صاحبان مشاغل کمک کنند تا خود، کسب و کار و حوزه نفوذ خود را رشد دهند.

ایده بازاریابی Colorstone از کجا آمد؟

بازاریابی Colorstone برگرفته از تجربیات خودم در بازاریابی است. من سال ها پیش با افتتاح یک مرکز سلامتی، کار خود را در زمینه کارآفرینی آغاز کردم. من پول زیادی نداشتم بنابراین فهمیدم که چگونه وب سایت خود را بسازم و شرکت را بازاریابی کنم. با انجام این کار، علاقه ام به دیجیتال مارکتینگ را کشف کردم. من قصد نداشتم این کار را برای مشتریان انجام دهم، اما همانطور که با دیگر صاحبان مشاغل صحبت می کردم متوجه شدم که آنها هیچ کاری در این زمینه انجام نداده اند. سپس صاحبان مشاغل شروع کردند پست سر هم با من تماس گرفتند و از من سؤالاتی در مورد شرکت های بازاریابی خود می پرسیدند. بنابراین تصمیم گرفتم آن را به تجارت دیگری تبدیل کنم در نتیجه به یک آژانس بازاریابی کوچک تبدیل شد و از آن زمان تاکنون آن را توسعه داده ام. ما با هر کسی که سر راه ما قرار می‌گیرد کار نمی‌کنیم و برای اکثر مشتریانمان به شدت روی SEO و Google PPC تمرکز می‌کنیم.

روز معمولی شما چگونه به نظر می رسد و چگونه آن را سازنده می کنید؟

روز معمولی من از قبل برنامه ریزی شده است. من از برنامه آسانا برای برنامه ریزی همه کارهایم برای روز استفاده می کنم تا وقتی از خواب بیدار می شوم بتوانم به کارم برسم. هدف من برای هر روز این است که تمام وظایف لیستم را انجام دهم. مقدار کاری که باید انجام شود بسیار زیاد است و به طور کلی، بسیار بیشتر از آن چیزی است که من واقعاً می توانم در روز انجام دهم. اما با برنامه ریزی از این طریق متوجه می شوم که باعث می شود سریع حرکت کنم و متمرکز بمانم. به طور معمول، ابتدا روی مهمترین وظایف کار خواهم کرد. این بدان معناست که من تماس‌های مشتری، تماس‌های فروش و هر چیز مهم دیگری را که باید در آن روز اتفاق بیفتد، رسیدگی می‌کنم. از آنجا، یک ناهار سریع می‌خورم و روی کارهای کم اهمیت تر اما همچنان مهم کار می‌کنم.

چگونه ایده ها را زنده می کنید؟

سوال جالبی ست. برای ما، زنده کردن ایده ها یعنی قرار گرفتن در معرض یک کسب و کار است. ما سایت‌ها، صفحات و پست‌های مشتری را به بهترین شکل ممکن می‌سازیم. این بدان معنی است که ما آنها را کامل می کنیم، در معرض دید قرار می گیریم .

یکی از روندهایی که شما را هیجان زده می کند چیست؟

یکی از روندهایی که من را هیجان زده می کند، توسعه هوش مصنوعی است. ما نمی دانیم که این تا کجا می تواند پیش برود و پتانسیل آن در دنیای بازاریابی چقدر می تواند باشد. ممکن است بازاریابان را از تجارت خارج کند، Google ممکن است شروع به تولید محتوای خود کند و سازندگان محتوا را از تجارت خارج کند، یا ممکن است منجر به ابزارهای عالی شود که پتانسیل ما را افزایش می دهد. هیجان انگیز است زیرا متفاوت است. اینکه آیا این چیز خوبی است یا نه، هنوز باید دید.

یکی از عادت های شما چیست که باعث می شود به عنوان یک کارآفرین بازدهی بیشتری داشته باشید؟

روزهایم را طوری برنامه ریزی می کنم که خیلی شلوغ باشند. این به من اجازه نمی دهد که دور بنشینم یا وقت خود را تلف کنم زیرا همیشه در حال مسابقه با ساعت هستم.

چه توصیه ای به افراد جوان تر از خود می کنید؟

یاد بگیرید که چگونه روی یک چیز بیش از 4 ثانیه تمرکز کنید. همین کار را بارها و بارها انجام دهید تا زمانی که واقعاً در آن مهارت داشته باشید و سپس کسب و کار خود را حول آن بسازید.

چیزی را به ما بگویید که درست است و تقریباً هیچ کس با شما موافق نیست.

من واقعاً چیزی ندارم که هیچکس با من موافق نباشد. بیشتر مکالمات من در مورد تجارت و بازاریابی است، بنابراین بسیار قابل پیگیری و تأیید است. اگر اشتباه می کنم، اشتباه می کنم.

به عنوان یک کارآفرین، تنها کاری که بارها و بارها انجام می دهید و به دیگران توصیه می کنید انجام دهند چیست؟

غذای سالم بخور. انرژی شما همه چیز است غذاهای سالم بخورید، کربوهیدرات ها را کاهش دهید، شکر و غیره را حذف کنید.

یک استراتژی که به شما در رشد کسب و کارتان کمک کرده است چیست؟

تحویل بیش از حد برای مشتریان و در دسترس بودن. مشتریان همیشه سؤالاتی دارند، بنابراین من به این نکته توجه می‌کنم که به سرعت به تماس‌ها پاسخ داده یا پاسخ بدهم. این به ما کمک می کند تا یک رابطه ایجاد کنیم و آنها همیشه دوستان را معرفی می کنند و زمانی که به کمک نیاز دارند برمی گردند.

شکستی که به عنوان یک کارآفرین داشتید چیست و چگونه بر آن غلبه کردید؟

من با شرکای اولم شکست خوردم. 30 روز پس از افتتاح کسب‌وکار ما، آن‌ها این مدل را دوست داشتند، به طوری که سرمایه‌ اولیه خود را خواستند تا بتوانند یک کسب‌وکار رقیب (دقیقاً همان کسب‌وکار) را یک مایل بالاتر از جاده باز کنند. واضح است که آنها هر دو احمق بودند، اما این باعث نشد که درگیری های قانونی که پیش آمدِ متوقف شود. من و همسرم حق داشتیم اما هنوز مجبوریم پول قابل توجهی را به عنوان هزینه وکالت پرداخت کنیم. غلبه بر این امر آسان نبود. تقریباً هیچ پولی نداشتیم و پولی که داشتیم صرف قبوض قانونی شد. این ما را در یک راه اساسی عقب انداخت و باعث شد که خلاق شویم. اینجاست که من شروع کردم به تمرکز در تلاش هایم به صورت آنلاین و رویکرد تجاری معکوس خود

یک ایده تجاری که مایلید به خوانندگان ما بدهید چیست؟

یکی از ایده های تجاری که فکر می کنم مناسب است، جزئیات موبایل است. بسیاری از مردم به جزئیات خودروهای خود نیاز دارند و نمی خواهند به مکانی بروند و در آنجا بنشینند. با جزئیات موبایل، می‌توانید کار را با حجم کم شروع کنید و مردم پول خوبی برای خدمات پرداخت می‌کنند.

بهترین 100 دلاری که اخیرا خرج کرده اید چیست؟ چی و چرا؟

من یک سرخ کن بادی خریدم. من همیشه از آن برای تهیه غذای سالم استفاده می کنم. می توانم کمی مرغ در آن بریزم و فوق العاده ترد می شود. در واقع، من از آن برای پختن مرغ استفاده می کنم 

یک نرم افزار یا وب سرویس چیست که به شما کمک می کند بهره وری داشته باشید؟

برنامه آسانا مورد علاقه من است. من از آن در نمای تقویم برای برنامه‌ریزی کارها استفاده می‌کنم و سپس برای انجام همه کارها با ساعت مسابقه می‌دهم. من به نرم افزار پیچیده «بهره وری» اعتقادی ندارم. بیشتر اوقات ضد تولید است، بنابراین نرم افزار خود را ساده نگه دارید.

تنها کتابی که توصیه می کنید جامعه ما باید بخواند چیست و چرا؟

E-myth مورد بازبینی قرار گرفت زیرا همه چیز در مورد ایجاد فرآیندها و مقیاس پذیری کسب و کار شما است. وقتی این را بخوانید، دیگر هرگز به همان روش تجارت نخواهید کرد.

نقل قول مورد علاقه شما چیست؟

“یک سفر هزار مایلی با یک قدم آغاز می شود” – لائو تزو

نکات کلیدی:

  • یکی از بهترین چیزهایی که یاد گرفتم این بود که شما هرگز نمی توانید از رویاهای خود دست بکشید. استقامت کنید، پافشاری کنید و فروتن باشید.
  • شما باید سالم غذا بخورید و انرژی خود را بالا نگه دارید. بدون آن شما تقریباً هر روز به همان اندازه کار نخواهید کرد.
  • بر روی یک چیز متمرکز بمانید تا زمانی که واقعاً در آن مهارت داشته باشید و سپس از همان جا پیشرفت کنید.
62 مقاله

درباره نویسنده
کارشناسی ارشد MBA
مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
کارآفرینان برتر جهان

بیل گیتس کیست؟