معرفی کارآفرین نوجوان

Keegan Bonds Harmon طراح لباس

کیگان باندز هارمون ، بومی رود آیلند (Rhode Island)، کسب و کار خود را تنها در 11 سالگی پس از اینکه تصمیم گرفت عشق خود به طراحی را به سطح بعدی برساند، شروع کرد. مانند اکثر نوجوانان، کیگان باندز هارمون 15 ساله عاشق گذراندن وقت در رسانه های اجتماعی است. اما او کارش ارسال سلفی در اینستاگرام نیست. درعوض، این دانش‌آموز دبیرستانی برای گسترش کسب‌وکارش عکس‌ها و ویدیوهایی آپلود می‌کند به نام موجودات کیگان.

عکس محصولات کیگان

عکس محصولات کیگان

 Bonds Harmon پس از یادگیری نحوه چاپ روی صفحه، طرح های مفهومی خود راکه عمدتاً از هیولاها و موجودات تخیلی او تشکیل می شود به تیشرت منتقل کرد. سپس شروع به فروش آنها در بازارهای هنرمندان محلی، فروشگاه های مستقل و فروشگاه اینترنتی Etsy کرد.

باندز هارمون به مردم می گوید: «من خودم محصولاتم را از ابتدا تا انتها می سازم این بسیار هیجان انگیز و سرگرم کننده است هم به عنوان یک تجارت و هم به عنوان سرمایه گذاری هنری.”

عکس محصولات keegan

عکس محصولات keegan

این نوجوان که اکنون دانشجوی سال دوم در مرکز فنی و حرفه‌ای منطقه‌ای متروپولیتن در پراویدنس (The Metropolitan Regional in Providence) است برای طراحی طرح‌های منحصربه‌فردش از محیط اطراف خود الهام می گیرد. او می گوید: «معمولا به طور تصادفی به طبیعت می روم و از رنگ ها یا یک حصار زنجیره‌ای یا یک گل یا یک الگویی را می‌بینم و واقعاً از آن لذت می‌برم الهام می گیرم و زبان بصری را برای بیان آن کشف خواهم کرد.»

یکی دیگر از عواملی که این کارآفرین 15ساله درکار خود ازآن الهام می گیرد مدرسه خود The Met است که یک مدرسه  فنی وحرفه ای نوآورانه است که در آن دانش آموزان علایق خود را از طریق کارآموزی و پروژه هایی که در جامعه تأثیر می گذارد دنبال می کنند. او می گوید: «به اندازه کافی خوش شانس بودم که The Met را پیدا کردم و پذیرفته شدم . من احساس کردم که به دلیل فردی بودن آموزش دراین مدرسه کاملاً برای من مناسب است زیرا می‌توانم دو روز در هفته به دوره‌های کارآموزی بروم و در محیط اجتماعی بیشتری قرارگیرم که برای من مهم است ، عوامل این مدرسه از کسب و کار و آثار هنری من بسیار حمایت کرده اند. از اینکه می توانم در چنین مدرسه شگفت انگیزی تحصیل کنم، سپاسگزارم.»

عکس طراحی keegan

عکس طراحی keegan

باندز-هارمون، که می خواهد روزی به مدرسه هنر برود، اضافه می کند: ” من فکر می کنم هنر برای بسیاری از هنرمندان و سازندگان فقط یک انگیزه خلاقانه کلی است که بسیاری از افراد از آن برخوردار هستند و برای رسیدن به اهداف دیگر از آن استفاده می کنند ولی برای من، هنر به صورت یک تجارت شکل گرفت.”

Bonds-Harmon اخیراً برنده  چالش کارآفرینی منطقه ای جوانان نیوانگلند در شبکه آموزش کارآفرینی شد و  برای برنده شدن جایزه برتر در شبکه آموزش کارآفرینی در چالش ملی کارآفرینی جوانان 12 اکتبر در N.Y.C و همچنین برای یک جایزه 2500 دلاری دیگر از طریق یک مسابقه ویدیویی رقابت می کند.

62 مقاله

درباره نویسنده
کارشناسی ارشد MBA
مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *