معرفی کارآفرین نوجوان

Krista Schrader مالک مشترک گروه شریدر

کریستا شریدر یک مشاور املاک است که در کنار همسرش، لوک، به عنوان یک تیم ، مالک گروه شریدر ملک است. او یکی از نمایندگان تولید کننده برتر در منطقه کالامازو بزرگ، میشیگان است و اولین خانه خود را زمانی که تنها 20 سال داشت خرید. اکنون در 25 سالگی به ده ها نفر کمک می کند تا به همان رویای دستیابی به خانه شخصی خود برسند. او معتقد است که ذهن و بدن انسان قادر به انجام تقریباً هر کاری است کسانی که مسئولیت پذیری بالا و اراده ی قوی دارند. او چیزهایی را که در طول مسیر زندگی خود آموخته به اشتراک می‌گذارد، به این امید که به دیگران نشان دهد که از زندگی‌ رویایی خود فاصله زیادی ندارند و اشتباهات تنها یک پله برای رسیدن به موفقیت هستند. علاوه بر این، کریستا با روحیه رقابتی ، از طوفان فکری با کارآفرینان دیگر لذت می‌برد، زیرا معتقد است که تنها راه رسیدن به هدف در نظر گرفتن بهترین علاقه مشتری است.

 

ایده شرکت شما از کجا آمد؟

من با شوهرم شریک هستم بنابراین نام ساده خودمان را انتخاب کردیم. ما می‌خواهیم به مردم نشان دهیم که برای مشاوره و کمک به آنها در کنارشان حضور داریم و می‌خواهیم آنها در جریان اتفاقات قرار بگیرند و آموزش ببینند. همچنین از ابتدا تا انتها، با آنها “در گفتگو” خواهیم بود تا هرگز در تاریکی رها نشوند! 

 

روز معمولی شما چگونه به نظر می رسد و چگونه آن را سازنده می کنید؟

از خواب بیدار می‌شوم و مدیتیشن می‌کنم، در راه رسیدن به دفترم، قبل از اینکه تلفن‌های دفتر را بزنم، وظایف را از طریق تلفن برای کارمندان تعیین می‌کنم.گاهی اوقات بعضی تماس ها ممکن است خشن شود، بنابراین برای محافظت از ذهنیت مثبت خود، به لیست پخش برنامه Spotify خود که شامل سخنرانی‌های اریک توماس است، گوش می‌دهم. بعد از ناهار وقت آنست که بروم بچه هایمان را به مدرسه ببرم. من با برنامه ریزی زمانی در روز مطمئن می شوم که مفید هستم، هر ساعت را به یک فعالیت اختصاص می دهم، اگر همه چیزهایی را که نیاز داشتم تمام نکردم، منتظر می مانم تا بچه ها بروند بخوابند. ما زندگی نمی کنیم تا کار کنیم، بنابراین مطمئن می شوم که هنوز هم با کسانی که برایم مهم هستند، وقت می گذرانم و می دانم که نیازی به وحشت در مورد کاری که هنوز تمام نکرده ام، ندارم.

 

چگونه ایده ها را زنده می کنید؟

ازنظر من باید اکنون ایده های خود را امتحان کنید. دلیل موفقیت افراد موفق این است که شکست می خورند و منتظر رسیدن لحظه عالی نیستند. زیرا آن لحظه همیشه اکنون است! ایده خوبی دارید؟ شروع به برنامه ریزی برای تحقق آن کنید و در طول مسیر یاد بگیرید!

 

یکی از روندهایی که شما را هیجان زده می کند چیست؟

رسانه های اجتماعی! من معتقدم که به ما این امکان را می دهد که بهتر با مشتریان خود ارتباط برقرار کنیم! فکر می‌کنم عصر کت و شلوارها و روابط جدی به پایان رسیده است، در عصر ما همه فقط می‌خواهند درک شوند و با افراد همفکر ارتباط برقرار کنند. اگر پست‌های مرتبطی در رسانه های اجتماعی درباره زندگی خود ایجاد کنید، متوجه می‌شوید که مشتریان، شما را همان‌طور که واقعاً هستید می‌بینند – فردی درست مثل آنها! نمایش واقعی خود نشان می دهد که شما نسبت به همکاران خود منحصر به فرد هستید، آنها شما را به یاد می آورند و می خواهند هر بار با شما صحبت کنند، و این باعث می شود معامله آنها با شما بسیار راحت تر شود!

 

یکی از عادت های شما چیست که باعث می شود به عنوان یک کارآفرین بازدهی بیشتری داشته باشید؟

مسئولیت پذیری، بسیار مهم و ضروری است. یکی از درس‌های مورد علاقه من در مسیر کارآفرینی این بود که یاد بگیرم از نگاه کردن در آینه و گفتن “این مشکل راه شماست و باید همین الان به آن رسیدگی شود” نترسم. برای رسیدن به جایی که می خواهید بروید، باید فردی باشید که هرگز نبوده اید! مربی بزرگ من می گوید که همیشه انگیزه لازم را نخواهی داشت، بنابراین باید نظم و انضباط کافی برای مسئول نگه داشتن خود داشته باشید.

 

چه توصیه ای به افراد جوان تر از خود می کنید؟

به کسی که شما را برای رسیدن به اهدافتان تشویق نمی کند، گوش ندهید. به دل خود اعتماد کنید و دوستان صادقی را پیدا کنید که از تغییر نمی‌ترسند و اینکه زمان مناسبی برای شروع وجود ندارد، اکنون شروع کنید.

 

چیزی را به ما بگویید که درست است و تقریباً هیچ کس با شما موافق نیست.

ارتباط با مردم به‌ عنوان یک کارآفرین در رسانه‌های اجتماعی نیز باید باشد. شما هنوز هم می توانید به صورت آفلاین کسب و کار داشته باشید، اما ما پیشگام هستیم و همه ما داستان هایی داریم که باید توسط نسل بعدی شنیده و دیده شوند!

 

به عنوان یک کارآفرین، تنها کاری که بارها و بارها انجام می دهید و به دیگران توصیه می کنید انجام دهند چیست؟

بررسی کنید تا مطمئن شوید افرادی که در اطراف شما هستند به شما در راه پیشرفتتان کمک می کنند در غیر صورت از آنها فاصله بگیرید و از این موضوع نترسید.

 

یکی از استراتژی هایی که به شما در رشد کسب و کارتان کمک کرده است چیست؟

همیشه این نگرش را دارم که وقتی وارد جلسه ای می شوم تقریباً هیچ چیز را نمی دانم! اگر فکر ‌کنید همه چیز را می‌دانید، فقط می‌خواهید صحبت کنید، و اگر می‌خواهید صحبت کنید، گوش نمی‌دهید و وقتی گوش نمی‌دهید، چیز جدیدی را از دست می‌دهید که می‌توانستید در اجرای بهتر از آن کمک بگیرید. من چیزهای زیادی را از افراد مختلف در تمام مراحل یاد گرفته‌ام، بنابراین همیشه این ذهنیت را داشته باشید که شما آنجا هستید تا یاد بگیرید .

 

شکستی که به عنوان یک کارآفرین داشتید چیست و چگونه بر آن غلبه کردید؟

گاهی بهترین معاملات آنهایی هستند که شما هرگز قبول نمی کنید. همه مشتری شما نیستند و این خوب است که از همان ابتدا به آن افراد بگویید که مناسب نیستید. وقت خود را برای انجام کاری با کسی که با انتظارات غیرواقعی شروع کرده است تلف نکنید!

 

یک ایده تجاری که مایلید به خوانندگان ما بدهید چیست؟

مشکلی را که اغلب در کسب و کار خود می بینید شناسایی کنید و به آن رسیدگی کنید! اگر می شنوید که مشتریان از مشکلی در زمینه کاری خود شکایت می کنند و راه حلی وجود ندارد، اولین نفری باشید که آن را ایجاد می کند! 

 

بهترین 100 دلاری که اخیرا خرج کرده اید چیست؟ چی و چرا؟

من یک زین دوچرخه برای فرزند کوچکمان خریدم تا همراه من سوار شود! من معتقدم بچه ها باید در طبیعت باشند و بیشتر کاوش کنند. اگر افراد بیشتری این اجازه را به بچه‌هایشان دهند، کارآفرینان بیشتری خواهیم داشت!

 

یک نرم افزار یا وب سرویس چیست که به شما کمک می کند بهره وری داشته باشید؟

من از Albert استفاده می کنم که یک برنامه بودجه بندی است. کمی هوش مصنوعی دارد و متوجه روند هزینه‌های من می‌شود، بنابراین اگر در یک موضوع خاص کمی زیاده روی کنم، در واقع به من هشدار می‌دهد. حدس می زنم تقریباً می توانید او را مربی مالی من خطاب کنید!

 

تنها کتابی که توصیه می کنید جامعه ما باید بخواند چیست و چرا؟

یک چیز گری کلر! من فکر می‌کنم بسیاری از ما احساس می‌کنیم که باید روی چند چیز تمرکز کنیم، اما اینطور نیست. ما واقعاً باید یک چیز را انتخاب کنیم و اگر کار می کند به آن پایبند باشیم! 

 

نقل قول مورد علاقه شما چیست؟

اریک توماس: “هر لحظه مایل باشید کسی که هستید را برای آنچه خواهید شد قربانی کنید.”

 

نکات  کلیدی:

  • طرز فکر جایی است که تصمیم می گیرید از لحظه ای که از خواب بیدار می شوید روزتان موفق باشد یا شکست خورده باشید، بنابراین به آن توجه کنید.
  • نه فقط برای زندگی کاری، بلکه برای زندگی شخصی خود برنامه ریزی کنید، در غیر این صورت زندگی ای را که در نتیجه کار خود تصور می کردید از دست خواهید داد.
  • اگر اشتباهی مرتکب شدید، آن را تصدیق کنید، آن را به عنوان یک فرصت یادگیری برای رشد کردن در زمینه کاری خود بپذیرید.
  • در مورد اینکه چه کسی هستید با مشتریان خود صادق باشید و آنها با اعتماد و صرف وقت برای صداقت شما به شما پاداش خواهند داد.

62 مقاله

درباره نویسنده
کارشناسی ارشد MBA
مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *