معرفی کارآفرین نوجوان

Mikaila Ulmer مدیرعامل و بنیانگذار نوشیدنی های من و لیموناد زنبورها

میکایلا اولمر (Mikaila Ulmer) پس از دو بار نیش زدن توسط زنبورها، میکایلا شجاعانه بر ترس خود از زنبورها غلبه کرد و هر آنچه را که می توانست در مورد زنبورها و روش آنها آموخت، درنتیجه او دیگر از زنبورها نمی ترسید و متوجه شد که عسل آنها یک تغییر خوشمزه در دستور العمل لیموناد دانه کتان مادربزرگش است. او شروع به فروش نوشیدنی لیموناد عسلی خود در نمایشگاه محلی تجارت کودکان کرد و همه آن را دوست داشتند. با این حال، میکایلا متوجه شد که اگر می‌خواهد تجارت خود را فراتر از غرفه لیموناد رشد دهد، باید افزایش یابد. او در 9 سالگی تجارت خود را در Shark Tank راه اندازی کرد و با یک قرارداد سرمایه گذاری 60000 دلاری به خانه رفت. او در سال 2017 به عنوان یکی از 30 نوجوان با نفوذ مجله TIME شناخته شد. میکایلا 16 ساله سرگرم تبلیغ کتاب خود با نام Bee Fearless: Dream Like a Kid (زنبور بی باک: مثل یک بچه رویاپردازی کنید) است که در آگوست 2020 عرضه شد. این کتاب توسط انتشارات Penguin Random House منتشر شده است و در مورد ماجراجویی های او به عنوان یک کارآفرین اجتماعی و راه اندازی یک برند مبتنی بر هدف با هدف ارائه آبلیموهای ممتاز و کاملا طبیعی است. به گونه ای که به نجات زنبورها کمک می کند. میکایلا به‌عنوان دانش‌آموز دبیرستانی سخت کار می‌کند و عاشق کلاس‌های اسپانیایی، علم و صخره‌نوردی است. در صفحات فیس بوک و اینستاگرام بسیار فعال است و مطالب جالبی در مورد زنبورها، عسل و من و لیموناد زنبورها به اشتراک می گذارد.

عکس میکایلا اولمر و محصولات
عکس میکایلا اولمر و محصولات

اجازه دهید بنیانگذار ما، میکایلا، داستان لیموناد من و زنبورها را توضیح دهد:

وقتی فقط چهار ساله بودم توسط یک زنبور نیش زده شدم و بعد از کمتر از یک هفته دوباره نیش زده شدم! طبیعتاً از نیش زنبور اصلاً لذت نمی بردم و از زنبورها می ترسیدم. اما بعد از انجام تحقیقاتی در مورد آنها، مجذوب شدم و همه چیز را در مورد کارهایی که آنها برای من و اکوسیستم ما انجام می دهند یاد گرفتم.

در همان زمان، خانواده‌ام مرا تشویق کردند که محصولی برای چند مسابقه تجاری کودکان بسازم – نمایشگاه تجاری کودکان اکتون و روز لیموناد آستین (Acton and Austin Lemonade Day) . پس کلاه فکری ام را گذاشتم و به چند ایده فکر کردم. در حالی که من فکر می کردم، هلن مادربزرگ من، که در کامرون، کارولینای جنوبی زندگی می کرد، یک کتاب آشپزی در دهه 1940 برای خانواده من فرستاد که شامل دستور العمل ویژه او برای لیموناد بذر کتان بود.

عکس میکایلا اولمر و استندفروشش
عکس میکایلا اولمر و استندفروش

پس فکر کردم، اگر چیزی درست کنم که به زنبورهای عسل کمک کند و از دستور العمل لیموناد مادربزرگ هلن استفاده کنم، چه؟ من تصمیم گرفتم با اضافه کردن عسل زنبور عسل، به جای شکر، به لیموناد محبوب او رنگ جدیدی بدهم. اینطوری Be Sweet Lemonade متولد شد! با این حال، به دلیل مشکل کپی رایت مجبور شدیم نام را تغییر دهیم، بنابراین تصمیم گرفتیم آن را Me & the Bees Lemonade بنامیم زیرا درصدی از فروش را برای کمک به نجات زنبورها اختصاص می دهیم.

کتاب میکایلا اولمر
کتاب میکایلا اولمر

میکایلا لیموناد خود را در رویدادهای کارآفرینی جوانان عرضه کرد و با فروش آبلیموی مخصوص خود جلوی خانه‌اش معروف شد.او اکنون درصدی از سود شرکتش را به سازمان‌های محلی و بین‌المللی ای اهدا می کند که سخت برای نجات زنبورهای عسل مبارزه می‌کنند. به همین دلیل است که او شعار می دهد: “یک بطری بخر … یک زنبور را نجات بده.” امروزه لیمونادهای آماده برای نوشیدن Me & the Bees Lemonades در پنج طعم با طراوت، در قفسه‌های فروشگاه‌های Whole Foods Market، The Fresh Market، World Market، فروشگاه‌های H-E-B در سراسر تگزاس و فروشگاه‌های Kroger در هیوستون است. همچنین در تعداد فزاینده ای از رستوران ها، تریلرهای غذا و شرکت های تحویل غذای طبیعی موجود است.

آدرس سایت فروش محصولات میکایلا: www.meandthebees.com

62 مقاله

درباره نویسنده
کارشناسی ارشد MBA
مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
هوش های گاردنرهوش و استعداد

تست هوش گاردنر