آموزش و تربیت کودکاننقشه راه

سبک فرزند پروری؛ بهترین روش فرزند پروری چیست؟

تعاملی که والدین با فرزندان دارند تاثیر بسیار زیادی در شکل گیری شخصیت و سلامت روان فرزندانشان دارد به علاوه محیطی که کودک در آن رشد می کند بر رشد وی اثر گذار است ، والدین باید قبل از بچه دار شدن در مورد روش های تربیت کودک آگاهی کسب کنند و با آزمایش و پیش فرض های ذهنی کودک را بزرگ نکنند در این مقاله به انواع سبک فرزند پروری در کودکان و اهمیت نقش آن در تربیت کودکان می پردایزم

ادامه مطلب
هوش مالی کودک

آموزش مهارت سرمایه گذاری به کودکان با استفاده از بازی

سرمایه گذاری صرفا برای بزرگسالان نیست بلكه شما می توانید از همان دوران كودكي مفاهیم اساسی را به فرزندتان آموزش دهيد تا در بزرگسالي، اعتماد به نفس بیشتری برای مدیریت امور مالی داشته باشند. اينكه سرمايه گذاران مشهور پس انداز كردن و سرمايه گذاري را از سنين پايين آغاز كرده اند رازي نيست كه بر كسي پوشيده باشد. ما در این مقاله سعی داریم به نحوه آموزش سرمایه گذاری کردن به کودکان بپردازیم.
ادامه مطلب
هوش مالی کودک

آموزش پس انداز کردن به کودکان 5 تا 8 سال

یادگیری هر مفهومی در کودکی کمک می کند تا کودک زودتر به شناخت درباره آن مفهوم برسد و بتواند در زندگی آینده خود فرد موفق تری باشد. یکی از مفاهیم مهم پول و پس انداز است. بهتر است از کودکی مفهوم پس انداز برای کودکان روشن شود. در این مقاله به بررسی آموزش مهارت پس انداز کردن به کودکان خواهیم پرداخت.
ادامه مطلب